Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga TVN: Plotki przyczyniły się do śmierci Weroniki z Chełma? Reportaż [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 20:53 Powrót do artykułu
***wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24793430,umiera-proboszcz-nastolatka-sie-wiesza.html Uważam, że ten tekst jest bardziej obiektywny niż artykuł tutaj.
Hahaha, Wyborcza i obiektywność. Spadłam aż z krzesła ze śmiechu. Wyborcza zrobi wszsytko by tylko księdza dobre imię zniszczyć. Puknij się w czoło.
 A mi się śmiać z ciebie chce. Dobre imię to sam ksiądz sobie zniszczył, wikary na starej plebanii a ksiądz z młodą dziewczyną w nowej. Rodzice którzy małoletniej pozwalali mieszkać poza domem... Szok! Wszyscy dali powód do gadania, a teraz mają pretensje! Dlaczego o jakiejś Kasi czy Basi nie gadali tylko o tej Weronice? Bo Kasia czy Basia nie mieszkały na plebanii, ksiądz im  nie fundował np prawa jazdy a rodzice nie przyklaskiwali temu jak rodzice tej Weroniki, ot co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrazam sobie aby moja corka nocowala na plebanii Za takie cos powinni sie wziac biskupi. Dla mnie taka sytuacja jest chora Rodzice dobrze sie z tym czuli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy do czego doprowadzaja plotki szczegolnie u osob wrazliwych. Sa takie osoby co potrafia zaszkodzic drugiej osobie wlasnie poprzez plotki, oczernianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W więź z rodzicami, dziadkami.... od 3 lat z obcym człowiekiem to dopiero więź dziecka! Gdzie była szkoła i kościół, gdzie prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę że ona miała swój pokój na plebani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... na księdza trzeba było się było wykierować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ksiadz moze urzadzac pokoiki nieletnim ona plebani?co na to jego przelozeni? To jest skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy do czego doprowadzaja plotki szczegolnie u osob wrazliwych. Sa takie osoby co potrafia zaszkodzic drugiej osobie wlasnie poprzez plotki, oczernianie.
 Gdyby przez plotki miała sobie życie odbierać to zrobiła by to wcześniej, jak ludzie zaczęli gadać, a nie jak już sobie pogadali do woli. To śmierć księdza ją sprowokowała, tylko pytanie dlaczego? Czy tylko miłość platoniczna czy coś więcej? Dlaczego wikary nie mieszkał na tej samej plebanii tylko na starej? Dlaczego proboszcz sam na sam z dziewczyną nocował? Czym ją tak do siebie przywiązał i co rodzice mieli z tego, że tak bezkrytycznie przymykali oczy na to co się dzieje? Czy pieniądze to ich bożek? Czemu następnego dnia po odnalezieniu ciała córki zamiast przeżywać ból pojechali do szkoły pytać o odszkodowanie? Tu ewidentnie jest coś nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ci rodzice to są normalini!? czy to swego rodzaju sutenerzy? dziecko do starego chłopa? nic w tym podejrzanego nie widzieli!? no niech by tak stary chłop zinteresował się moim dzieckiem to szybko by uzębienie stracił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jadu tu jest na tą młodą dziewczynę. Jeśli jak żyła było tak samo, to wioska się przyczyniła do tego. Teraz będzie więcej jadu bo się chcą wybielić. Plotki są bardzo groźne, ten co jest obgadywany zawsze w jakimś stopniu o tym myśli. Przecież było w filmie, że była również m.in. kucharką. Nienawiść ludzka nie zna granic, pewnie po śmierci byli na pogrzebie jako dobroduszni sąsiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jadu tu jest na tą młodą dziewczynę. Jeśli jak żyła było tak samo, to wioska się przyczyniła do tego. Teraz będzie więcej jadu bo się chcą wybielić. Plotki są bardzo groźne, ten co jest obgadywany zawsze w jakimś stopniu o tym myśli. Przecież było w filmie, że była również m.in. kucharką. Nienawiść ludzka nie zna granic, pewnie po śmierci byli na pogrzebie jako dobroduszni sąsiedzi.
 Jad? O czym mówisz???? Czy ty jakbys widział, że młoda dziewczyna mieszka na plebanii, a wikary obok, żeby nie był świadkiem tego co się dzieje, kiedy ksiądz jej funduje różne rzeczy np. prawo jazdy, rodzice traktują to jak coś normalnego i jeszcze dorabiają chorą teorię (kiedy nawet dziadkowie z jednej strony nie popierają tego wszystkiego - chyba jedyni mądrzy w tym wszystkim) nie powiedziałbyś nic? To byłbyś tak samo winny jak wszyscy, którzy nic nie zrobili, nie powiadomili sądu że dziecko poza domem mieszka, kuratorów, kurii.... To patologia, i normalne, że ludzie zwracali na to uwagę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie wieszac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wygłupiaj się! Świat taki piękny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można dziecko 14 letnie zostawiać bez opieki że starym dziadem. Tu winni są rodzice !!!Matko czemu swoją córkę pchalac do tego człowieka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzieś mam to czy on jest piekny czy jaki. ELO MORDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja należy do ciebie, chociaż proponuję przemyśleć sprawę ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem plotki mieszają się z prawdą. Szkoda tylko, że dziennikarz Uwagi z wikarym nie próbował rozmawiać. Fakt że prawdopodobnie nic by nie potwiredził bo jest zależny od kurii ale spróbować mógł. Co do "romansu" różne sytuacje widziałam i wiem że to możliwe. Ksiądz to też facet ale z tak młodziutką dziewczyną to po prostu sodoma i gomora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA to ścierwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TSA - 51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już chciałeś zabłysnąć i napiętnować "Polskę B"(chociaz wydaje mi się, że nie masz pojęcia z czego wynikał podział na  A i B) , to należało napisać z tej DŁU GOŚCI a nie szerokości geograficznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...